Wiele osób zastanawia się, która z gier lotto może dać szybką wygraną. Najszybszą możliwością wygranej jest gra lotto keno. Jednak ze względu na dużą liczbę losowań w ciągu dnia wiele osób woli wybrać inne możliwości. Które gry lotto dają możliwość wygrania dwa razy dziennie?
Spośród gier lotto pod tym względem można wybrać dwie. Jedną z nich jest kaskada. W przypadku tej gry nie ma możliwości wybrania własnych liczb. Za każdym razem otrzymuje się kupon, na którym liczby zostają wybrane metodą chybił trafił. Atrakcyjne jest jednak to, że wygrana pierwszego stopnia wymaga trafienia 12 liczb z 24. W porównaniu z grą multi multi, gdzie konieczne jest trafienie dziesięciu liczb z osiemdziesięciu, kaskada ma sporą przewagę.
Multi multi to kolejna gra, która ma swoje losowanie o godzinie 14. 00 i o 21. 40. W tym przypadku jednak można samodzielnie wybrać od jednej do dziesięciu liczb. Gra ta jest nadal atrakcyjna, ze względu na możliwość skreślenia mniejszej ilości liczb. W przypadku takiej gry jak multi multi wyniki można sprawdzić na głównej stronie lotto, a także na innych. Można również oglądać losowania w telewizji i online.